canturk3

Cantürk Grup, bünyesinde yer alan beton, çimento, inşaat, gayrimenkul, inşaat malzemeleri alanlarında faaliyet gösteren şirketleri ile 1980’den bu yana büyüyerek hizmet vermeye devam ediyor.

Cantürk Beton, Cantürk İnşaat, Cantürk Çimento, İstanbul Kum şirketleri ile sektöründe geniş hizmet ve ürün yelpazesini bir arada sunan grubumuz, ilgili birlik ve kurumlardan yetki ve tescil belgelerini yanı sıra, sektörde önemli işbirlikleriyle önemli projelere imza atmayı sürdürüyor.

 

Mission with bannerCantürk Grup bünyesinde yer alan şirketler aracılığıyla inşaat ve yapı sektöründe ürün ve hizmetlerin yelpazesini sağlıklı, güvenlikli, huzurlu yaşam alanları inşaasının parçası olmaktadır.

Cantürk Grup, inşaat ve yapı sektöründe geleceğin bugünden şekillendirileceği bilinci ile deneyimlerini günümüz teknolojisi ile birleştirerek alanında başarılara imza atmaktadır.

about_mission_visionCantürk Grup, güçlü finansal yapısı ve kurumsal yönetim anlayışı, müşteri ve çözüm odaklı, deneyimli yönetim kadrosu ile 36 yıllık deneyimini doğrudan yatırımları ve iştirakleri aracılığıyla sektörün hizmetine sunuyor.

vision-missionCantürk Grup olarak bünyemizdeki şirketler ile yeni yaşam alanlarının oluşturulmasında yeni projelere imza atarak, İstanbul’un yenilenen yüzünün parçası olmayı hedefliyoruz.
Bugüne kadar geliştirdiğimiz işbirliklerimizi artırarak kazanımlarımızı ortak kazanımlarla genişletmeyi hedefiyle hareket ediyoruz.

  • misyon-vizyonDürüstlük
  • Bugüne gelecekten bakmak
  • Kendiyle yarışmak
  • Ortak kazanım
  • İş Güvenliği